פרופיל חברה
קבוצת שמיר הנדסה בונה פרויקטים ומבנים, תוך שימת דגש על בניה מיטבית שאינה מתפשרת על איכות החומרים, אנשי הצוות והתהליך, פיקוח קפדני לאורך שלבי הבניה, עמידה בלוח זמנים ובמסגרת תקציבית נתונה מראש ורמת שירות גבוהה ביותר.
קבוצת שמיר הנדסה הינה בבעלות משה שרשוב ויוסי רודה, ומחזיקה בבעלות חברת "שמיר מפעלי הנדסה 1995" , "י. ש. שמיר ייזום והנדסה בע"מ" ובחברת "שמיר השקעות בע"מ". שיתוף הפעולה המקצועי, האישי והאנושי של הבעלים, הפך להיות מסמלי ההיכר הבולטים ביותר של החברה, כמו גם השדרה הניהולית העמוקה והמחויבת של החברה, המהווה בסיס ויסוד להצלחה. הצלחה זו מקבלת את ביטויה בהיקף פעילות החברה וביציבות לקוחותיה הנהנים מהעבודה המשותפת עימה, פרויקט אחר פרויקט, לאורך שנים.
הפעילות מקיפה הקמת מרכזים מסחריים, מרכזים לוגיסטיים, מפעלים ומבני תעשיה, מרכזי שירות, משרדים ומבני ציבור.
החברה יצרה מערך סטנדרטים אשר בורר ומתמקד בסוג מסוים של לקוחות, רובם חברות בינלאומיות המוגדרות מותגים, כדוגמת: תנובה, חוגלה קימבלי, יוניליוור, טמפו, אנזימוטק, IDE טכנולוגיות, יקבי כרמל שבחרו בקבוצת שמיר הנדסה להקים את הפרויקטים הגדולים, הייחודיים והמורכבים שלהם, המאופיינים ברף ביצוע מחייב ובסטנדרטים בינ"ל.


חזון החברה
ליצור מערכת עסקית המבוססת על יסודות מוצקים של אנושיות, הרמוניה והקשבה, פעילות תוססת ומעורבות, תוך חשיבה על המחר, לאורך שנים. החברה חרטה על נס דיגלה שילוב ותרומה לקהילה.

ייעוד וערכים
ערך הליבה המייצג את קבוצת שמיר הינו מקצוענות ולכן שמיר תשמש כחברה מתכננת, מבצעת ויוזמת עבור נותני העבודה הבולטים במשק הישראלי, תוך שמירה על דיאלוג שוטף, ניהול וסנכרון עם כל מקבלי ההחלטות בארגוני החברות הבינ"ל ותוך הבטחה למתן שירות איכותי , מקצועי וכלכלי לכל פרויקט.

ערכי שידרת הארגון – יצירתיות, אנושיות,יושרה, גמישות, אמינות אולטימטיבית ומחויבות על כל שרשרת הזרימה בתהליך.